Cieszę się, że się poznaliśmy

Moją pasją jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniami.

WITAJ!

Jeżeli jesteś na tej stronie, to znaczy że dopiero się poznaliśmy. Przygotowałem swój krótki profil, by lepiej się przedstawić i nakreślić potencjalne pola współpracy, wzajemnej pomocy i rozwijania networkingu.

Robię to, ponieważ wykorzystanie pełnego potencjału naszej relacji będzie możliwe tylko wtedy, gdy lepiej się poznamy. Zależy mi, by nasza znajomość nie była suchym, bezwartościowym wpisem w książce adresowej.

profil

Trochę o mnie

Jestem ekspertem efektywności biznesowej i operacyjnej z portfolio zrealizowanych ponad 20 projektów wdrażania zmian.
Moja specjalizacja to produkcja i logistyka.
Dzięki mojej pracy firmy zmieniają się na lepsze i już w pierwszym roku po wprowadzeniu zmian oszczędzają minimum kilka milionów złotych. Najważniejsze jest jednak to, że ludzie w tych firmach pracują spokojnie i bez stresu, widząc sens swojej pracy.

Jestem orędownikiem produktywności i mówcą dzielącym się swoimi doświadczeniami.
Napisałem 6 książek z zakresu usprawniania biznesu i wdrażania zmian.
Jestem autorem 2 metodyk biznesowych:

  • Metodyki doskonałości biznesowej KISS (keep it smart and simple) , łączącej w sobie najwartościowsze elementy uznanych metodyk jak: lean management, six sigma, total resources management, management by objectives,
  • Metodyki Interim Management.

Wykładałem w SWPS.
Jestem założycielem i 9 lat piastowałem stanowisko prezesa Stowarzyszenia Interim Managers.

profil

Znam się na

  • Budowaniu, przebudowie i zarządzaniu firmami, by działały optymalnie,
  • Produktywności, efektywności i wydajności,
  • Wdrażaniu zmian i zarządzaniu zmianą,
  • Interim managemencie,
  • Networkingu
referencje

Co o mnie mówią

współpraca

Jak mogę Ci pomóc

Dzielenie się swoimi doświadczeniami i wiedzą daje mi wiele satysfakcji. Chętnie pomagam w konkretnych sytuacjach, podpowiadam rozwiązania, udostępniam swoje narzędzia, wypracowane wzory, metodyki pracy.

Działam też aktywnie na polu networkingu – łączę ze sobą ludzi, potrzeby, możliwości.

Abym mógł Ci pomóc musisz mi to umożliwić. Jak napisałem w książce o networkingu, którą współtworzyłem z Grzegorzem Turniakiem – by zbudować wartościową relację i zaufanie potrzebne jest minimum 6-8 spotkań lub więcej interakcji wirtualnych.
Zapraszam Cię do dyskusji i wymiany poglądów bym mógł Cię poznać.

współpraca

Gdzie można mnie spotkać

Jeżeli masz konkretną potrzebę z zakresu, którym się interesuję – skontaktuj się, proszę bezpośrednio. Z przyjemnością Ci pomogę.

relacje

Czego poszukuję

Przede wszystkim poszukuję pełnych i wartościowych relacji, ponieważ pozwalają mi one poznawać ciekawe osoby i się rozwijać.

W drugiej kolejności poszukuję okazji by pomagać konkretnym osobom:

  • w sferze prywatnej i społecznej by budować swój kapitał networkingowy,
  • w sferze zawodowej – by zarabiać.

W sferze prywatnej i społecznej moja pomoc szczególnie przydaje się osobom, które są związane z biznesem jako pracownicy zarządzający firmami lub niezależni konsultanci, interim managerowie, freelancerzy.

W sferze zawodowej moja pomoc szczególnie przydaje się osobom odpowiedzialnym za wyniki ekonomiczne firm produkcyjnych i usługowych, których obroty przekraczają 50 milionów złotych.

Nie szukam pracy. Pomagam rozwiązywać złożone problemy biznesowe. Moje projekty zawsze same się finansują, to znaczy, że moje wynagrodzenie nie przekracza nigdy 30% procent wytworzonej wartości.
Ponieważ znam się dobrze na tym co robię – daję gwarancję trwałości rezultatu biznesowego mojej pracy.

moja praca

Poszukuję kontaktu do osób, którym mogę pomóc w ich pracy

Pomagam firmom prześcignąć konkurencję dzięki gwałtownej poprawie efektywności i produktywności.

Robię to używając wielokrotnie sprawdzonych, autorskich najlepszych praktyk oraz nowoczesnych, naukowych systemów zarządzania.

Szczególnie interesują mnie trudne i złożone problemy z zakresu łańcucha dostaw, logistyki i produkcji.

moje wsparcie

Poszukuję kontaktu do osób, którym mogę pomóc w ich rozwoju i karierze

Stowarzyszenie Interim Managers, w którym działam, promuje ideę interim managementu przez podnoszenie świadomości przedsiębiorców oraz rozwijanie kompetencji i skuteczności managerów. Chronimy interesy menedżerów, w celu uzyskania poczucia bezpieczeństwa zawodowego – grupowego i indywidualnego. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz działamy na rzecz podnoszenia kwalifikacji kadr menedżerskich.
moje zainteresowania

Poszukuję kontaktu do osób rozwijających najlepsze praktyki biznesowe

‘Praktycy w działaniu’ jest inicjatywą doświadczonych praktyków biznesu, którzy wspierając wzrost konkurencyjności polskich przedsiębiorstw chcą podzielić się wielokrotnie sprawdzonymi najprostszymi i najskuteczniejszymi narzędziami umożliwiającymi zbudowanie optymalnie funkcjonującej firmy.
Każdy przedsiębiorca i każdy menadżer może czerpać z tego doświadczenia, by jego firma funkcjonowała jeszcze lepiej.

moja praca

MOJE DOŚWIADCZENIE PROJEKTÓW I ANALIZ BIZNESOWYCH

moja praca

NIEKTÓRE FIRMY Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWAŁEM

moje dokonania

MOJE KSIĄŻKI

moje dokonania

MOJE METODYKI BIZNESOWE

moje dokonania

MOJE APLIKACJE UDOSTĘPNIONE BEZPŁATNIE

moje dokonania

ARTYKUŁY I WYSTĄPIENIA PUBLICZNE

Ponad 70 razy miałem okazję dzielić się ze słuchaczami swoimi doświadczeniami, przemyśleniami i spostrzeżeniami. Tematyka oscylowała wokół nowoczesnych trendów w biznesie. Zawsze starałem się przekładać moje spostrzeżenia na praktyczne zastosowania, z których mogliby skorzystać słuchacze.

Ponad 60 artykułów prasowych w wydawnictwach tradycyjnych i setki komentarzy oraz odpowiedzi w dyskusjach on-line były dla mnie zawsze okazją dodać swój punkt widzenia w tematach, które żywotnie interesowały czytelników.

Chciałbyś się ze mną skontaktować?

Już sama możliwość nawiązania relacji, z kimś kto zainteresował się tym co robię, ma dla mnie ogromną wartość.
Zapraszam – wypełnij formularz kontaktowy klikając przycisk poniżej:

Mój blog

Rekomendowane artykuły

#zikzag_carousel_666ed1378477a .slick-arrow:before, #zikzag_carousel_666ed1378477a .slick-arrow:after { border-color: #222222; } #zikzag_carousel_666ed1378477a .slick-arrow{ background-color: #222222; }#zikzag_carousel_666ed1378477a .slick-arrow:hover { background-color: #989898; } #zikzag_carousel_666ed1378477a .slick-arrow:hover:after, #zikzag_carousel_666ed1378477a .slick-arrow:hover:before { border-color: #989898; }